میر علی اصغر الموسوی

دیپلمات برجسته آذربایجانی

میر علی اصغر الموسوی

دیپلمات برجسته آذربایجانی

میر علی اصغر الموسوی

سوابق:
نمایندگی استانداری آذربایجان شرقی(شامل استان اردبیل)در امور سیاسی_اجتماعی نوار مرزی شوروی و تأسیس جهاد سازندگی منطقه مرزی خداآفرین،حضور در جبهه های جنگ، مسئول اکیپ راهسازی و احداث «جاده وحدت» جهت شکست حصر آبادان، فرماندهی ستاد پشتیبانی جنگ آذربایجان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سودان_ کلمبیا، سفیر اکردیته جمهور اسلامی ایران در پاناما، کاردار جمهوری اسلامی ایران در نیکاراگوئه، نفر دوم کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در باکو، رئیس اداره اول آسیای غربی کارشناس اداره دوم سیاسی (بلوک شرق)، مدرس دانشگاه، محقق و نویسنده، کاندیدای لیست امید برای نمایندگی مجلس دهم از حوزه تبریز، آذرشهر و اسکو، نائب رئیس شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی،
مدیر پرژه های عمرانی و ساختمانی و اقتصادی در داخل و خارج کشور
نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی و شهردار تبریز دکتر خدابخش و مهندس شهین باهر در ستاد تبریز 2018

آخرین نظرات
  • ۲۲ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۴۴ - طاها میرویسی
    مبارک!
  • ۱۷ فروردين ۹۵، ۱۴:۵۴ - طاها میرویسی
    مهم تره

۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

ضایعه جانسوز تصادف اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی را به خانواده های محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همه آن عزیزان علو درجات و برای مجروحین شفای عاجل مسئلت می نمایم.
:id:

۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ شهریور ۹۶ ، ۱۶:۰۱
خردادی
بسمه تعالی
تبریز،مدیریت شهری برای زندگی 
نام و یاد ونشان تبریز،به گستره تاریخ امتداد یافته است.تبزیز یادآور شور وشعر وحماسه ودانش وتجارت و دانش وهنر واستقامت است.چون چناری ستبر که در سرچشمه های تمدن بشری ریشه دوانده و تنه استوارش چون عمود خیمه ای ، فرهنگ ومدنیت را در گستره ایران منتشر کرده وبرگ وبارش در همه حوزه های هنرودانش بشری به سراسر جهان منتشر شده است.
سخن در نقش وافتخارات وظرفیتهای تبریز و آذربایجان بسیار است ودهها کتاب ورساله جدید وقدیم توانسته است گوشه هایی از سرمایه های ارزشمندمادی ومعنوی وانسانی این گهواره تمدن ساز را در معرض دید پژوهشگران قرار دهد.
۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۵۵
خردادی

سلام
انا لله وانا الیه راجعون
باکمال تاسف وتاثردیشب خبر درگذشت یکی از نخبگان و بزرگان حرکت اسلامی درایران جناب اقای دکتر ابراهیم یزدی (ره) تایید گردید
ودرسوگ مردی نشستیم که دغدغه اش اسلام بودو ایران. وصاحب مکتب درسی بود که تمام نخبگان امروز کشوری.از تمام تفکرها که روزی زندگی در دیار غربت. را تجربه کرده اند که مطمئنا خلاصه در امریکای شمالی نمیشد در پای درس او نشسته و. یا ازارشادات. وپشتیبانی او بهره ها برده.ووامدار اویندِ
خداوند.ایشان را رحمت کند وبا اولیاءالله محشورشان فرماید.

میرعلی اصغر الموسوی

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۵۱
خردادی

بسمه تعالی
اعضای محترم لیست امید شورای شهر تبریز
با سلام واحترام:
آغاز بکار رسمی شورای اسلامی دور پنجم را بر شما وکلیه اعضای محترم شورای شهر تبریز تبریک وتهنیت عرض می کنیم و برایتان از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت رسانی به شهروندان مکرم و اعتلا وآبادانی تبریز مسالت می کنیم.
وظیفه خود می دانیم از به نمایش گذاشتن انسجام وهمبستگی خود و عمل به میثاق های جمعی در نخستین جلسه شورا که منجر به تعیین هیات رئیسه ای کارآمد وتوانمند و تعیین سرپرست برای شهرداری تبریز در راستای عملیاتی کردن پیام انتخابات29اردیبهشت شد ، مراتب قدرشناسی خود را ابراز بداریم. امید است که با تداوم فضای همدلی و انسجام شما و با بهره گیری از نظرات دلسوزان و نخبگان کارآشنا، بتوانید شهرداری توانمند و متناسب با گفتمان اصلاح طلبی را انتخاب نموده و افق های روشنی از توسعه وآبادانی را برای شهراولین ها به ارمغان بیاورید.
با آرزوی توفیق روز افزون
جمعی از فعالین اصلاح طلب تبریز

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۶ ، ۱۵:۲۵
خردادی